PASLAUGOS
KONTAKTAI

J. Kubiliaus g. 6
LT-08234 Vilnius, Lietuva
Tel. +370 (5) 2355509
Mob. +370 (699) 55502
Mob. +370 (679) 55373
El. paštas: info@probus.lt
įmonės kodas: 300128615
PVM mokėtojo kodas: LT100002241610
A/s LT574010042400809884
AB DnB NORD BANKAS

Lietuvių |  English
Paslaugos
 
VEIKLOS VALDYMO SISTEMA
VEIKLOS VALDYMO SISTEMA


„Vienas tikslus išmatavimas yra vertingesnis už tūkstantį ekspertų nuomonių.“
Admirolas Grace Hooper

Aprašymas. Kiekvienai įmonei ar organizacijai, nepriklausomai nuo jos tipo ar dydžio, reikalinga aiški ir darni veiklos matavimo sistema, kuri būtų suprantama visuose organizacijos lygiuose. Tačiau neužtenka vien tik kaupti matavimo duomenis, nes norint, kad valdymas vyktų efektyviai, kiekviena įmonė privalo vykdyti veiklos planavimą ir jos vystymą, o visus šiuos elementus apjungus į bendrą sistemą, gaunamas įrankis – veiklos valdymo sistema, – kuri padeda įgyvendinti įmonės strategiją realybėje, valdant veiklą per suplanuotus atskirų darbuotojų ar padalinių tikslus bei užtikrinant reikalingą pastarųjų kompetenciją.
Veiklos valdymo sistema yra diegiama sparčiai populiarėjančios pasaulyje subalansuotų rodiklių kortelių metodikos (angl. Balanced Scorecard) pagrindu. Rekomenduojame diegti šią sistemą panaudojant specialią programinę įrangą, kuri palengvina sistemos administravimą bei užtikrina maksimalų veiklos valdymo proceso automatizavimą ir naudą.
Mūsų konsultantai ne tik padės įdiegti veiklos valdymo sistemą, bet ir padės Jūsų įmonės ar organizacijos vadovybei ir darbuotojams įsisavinti jos veikimo principus bei panaudojimo galimybes.

Rezultatas. Galimybė stebėti ir vertinti visos organizacijos ar atskirų darbuotojų ne tik finansinių tikslų vykdymą, užtikrinamas vienodas strategijos suvokimas visuose organizacijos lygiuose ir visų darbuotojų pastangų nukreipimas jos įgyvendinimui, galimybė skatinimo sistemą susieti su konkrečių tikslų įgyvendinimo laipsniu.

Terminai.
Veiklos valdymo sistema paprastai yra įdiegiama per 6-12 savaičių, priklausomai nuo esamos veiklos matavimo sistemos būklės, esamos struktūros, darbuotojų ir procesų įmonėje ar organizacijoje skaičiaus bei išorinės ir vidinės komunikacijos efektyvumo lygio.

NAUJIENOS
Tinklapį sukūrė: Infosistema