PASLAUGOS
KONTAKTAI

J. Kubiliaus g. 6
LT-08234 Vilnius, Lietuva
Tel. +370 (5) 2355509
Mob. +370 (699) 55502
Mob. +370 (679) 55373
El. paštas: info@probus.lt
įmonės kodas: 300128615
PVM mokėtojo kodas: LT100002241610
A/s LT574010042400809884
AB DnB NORD BANKAS

Lietuvių |  English
Paslaugos
 
VERSLO PLANAI


Konsultacijos visais su VERSLO PLANŲ  ruošimu susijusiais klausimais – nuo konsultavimo klientų, ruošiančių verslo planą savo jėgomis, iki pilno verslo plano paruošimo.

Aprašymas. Padedame klientams paruošti kokybišką, atitinkantį reikalavimus ir realiai įgyvendinamą verslo planą, kuris padėtų gauti papildomą finansavimą, užtikrintų veiksmų vystant verslą aiškumą ir padėtų įvertinti progresą.

Rezultatas. Verslo planas sukuria aiškų ir išsamų verslo perspektyvos uždirbti pelną vaizdą, padeda sekti, kontroliuoti ir vertinti veiklos progresą. Patikėjus verslo planą rengti mūsų įmonei, bus sutaupoma nemažai laiko, būtino gilinimuisi į verslo planų ruošimo subtilybes. Mes užtikrinsime aukštą verslo plano kokybę, jo realistiškumą ir atitikimą visiems reikalavimams bei suteiksime pagalba jį įsisavinant ir įgyvendinant.

Terminai. Verslo plano rašymas paprastai užtrunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo projekto dydžio, verslo šakos, kliento dalyvavimo, rinkos tyrimo poreikių ir pan.

Kiekvienu atveju yra parenkamas labiausiai kliento poreikius ir situaciją atitinkantis sprendimas, kuris priklauso nuo terminų, kliento pasiryžimo ir galimybių dalyvauti verslo plano ruošime, verslo šakos ir, žinoma, tikslo, dėl kurio yra ruošiamas verslo planas. Pagrindiniai paslaugų paketai pagal kliento įsitraukimą į verslo plano ruošimo procesą yra tokie:

Pilnas verslo plano paruošimas
Konsultacijos verslo plano ruošimo klausimais bei kokybės užtikrinimo paslauga
Verslo plano paruošimas naudojant kliento duomenis
Verslo plano įvertinimas

KONSULTACIJOS VERSLO PLANO RUOŠIMO KLAUSIMAIS BEI KOKYBĖS UŽTIKRINIMO PASLAUGA

Visada geriausias sprendimas yra verslo planą ruošti pačiam, kadangi tuomet yra lengviausia jį įgyvendinti, tačiau, tai darant, dažnai susiduriama su tam tikrais specifiniais klausimais ar verslo planų ruošimui būtinų žinių bei patirties stoka, todėl mes esame pasiryžę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, patarti bei suteikti konsultacijas dėl konkrečių verslo plano dalių ruošimo ar verslo sprendimų. Taip pat atliekame kokybės užtikrinimo procedūras viso verslo plano ruošimo metu taip, kad galutinis rezultatas atitiktų kredito institucijų, investuotojų ir kitų suinteresuotų šalių reikalavimus.

NAUJIENOS
Tinklapį sukūrė: Infosistema